ЗАЧИНЕНА

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на замовлення АТ «Укрзалізниця» випустить вагони габариту RIC

news
Учасник виставки TransUkraine, Крюківський вагонобудівний завод


У 2019 році ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на замовлення АТ «Укрзалізниця» випустить вагони габариту RIC для міжнародного сполучення після сертифікації їх у країнах ЄС. Вагони будуть курсувати за маршрутом Київ-Відень-Київ.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Генеральний директор АТ «Укрзалізниця» Кравцов Євген.

«Приймемо їх в експлуатацію після сертифікації європейськими колегами. На черзі - отримання дозвільних документів на курсування до країн ЄС і зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками. З відмінностей від класичних вагонів: у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та пеленальний стіл для немовлят» -- пише Кравцов.

У 2017 році ПАТ «Крюковський вагонобудівний завод» представив вагон пасажирський купейний спальний габарита RIC власного виробництва. Він мав такі характеристики: довжина 26 696 мм, ширина 2 824 мм, база – 19 000 мм. Габарит по ДСТУ 03 ВМ (габарит RIC). Маса тари вагона – не більше 58,5 тонн. Кількість місць для пасажирів – 22 (33). Кількість купе для пасажирів – 11, плюс одне службова купе. Конструкційна швидкість 160/220 км. Термін служби вагонів 40 років.