1

20-ТА МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ТРАНСУКРАЇНА 2017»:
транспорт, логистика, инфраструктура, склад

Експозиції в рамках виставки ТрансУкраїна

Новини

"Укрзалізниця" почне принаймні 10-річну співпрацю з General Electric (США)
Дізнатися більше
До уваги спеціалістів транспортно-логістичної галузі!
Дізнатися більше
Офіційна підтримка виставки
Дізнатися більше

Читати всі новини

Інформація про виставку >>

Шановні спеціалісти транспортно-логістичної галузі!

Компанія «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc, Великобританія) запрошує Вас на 20 Міжнародну спеціалізовану виставку «ТрансУкраїна`2017», яка пройде з 25 по 27 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній.

Мета проведення виставки «ТрансУкраїна» - забезпечити галузь інформацією та корисними контактами, узагальнити практичний досвід, надати учасникам та відвідувачам можливість прямого спілкування та обговорення конкретних умов, термінів та цін.

Участь у виставці дозволить Вам за короткий проміжок часу вирішити цілий ряд завдань:

 

  • представити нові види послуг і вдосконалені зразки техніки, продемонструвати можливості компанії у вирішенні транспортних і логістичних завдань різного рівня;
  • збільшити обсяги прямих продажів безпосереднім користувачам послуг з транспорту і логістики з України, країн ближнього і далекого зарубіжжя;
  • встановити нові й підтримати вже існуючі ділові контакти;
  • провести маркетингові дослідження, вивчити нові пропозиції і методи роботи конкурентів;
  • охопити максимальну цільову аудиторію за короткий проміжок часу і на одному майданчику;
  • набути статусу експерта в професійному середовищі, виступивши в рамках ділової програми виставки, взявши участь у дискусіях з першими особами галузі про вирішення актуальних проблем і шляхи розвитку транспортного комплексу України;
  • зміцнити позиції компанії на ринку, підвищити впізнаваність бренду, підтримати репутацію стабільної та надійної компанії;
  • встановити або підтримати контакти із спеціалізованими ЗМІ.

 

В Україні на сьогоднішній день задіяна лише мала частка потенціалу логістики. Ринок здебільшого представляється таким переліком послуг, як контроль ланцюгів постачань, складські послуги, супровід і доставка товарів.

Але ми, як організатори, переконані, що на виставці «ТрансУкраіна`2017» представлять свої послуги, новинки, проекти представники всіх напрямів логістичного сектору як з України, так і країн ближнього і далекого зарубіжжя.

В рамках виставки «ТрансУкраїна» будуть представлені спеціалізовані експозиції: «ІнтерСклад`2017» (технологічне обладнання та засоби механізації вантажно-розвантажувальних робіт, складські комплекси, автоматизовані складські системи) та «RailExpo UA» (залічнична техніка та обладнання, технології, залізничні логістичні компанії).

Також, одночасно пройде виставка вантажної та комерційної техніки «ТІR'2017» та WorldFood Ukraine (продукты питания и напитки)

Участники выставки

Партнеры выставки