1

20-ТА МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ТРАНСУКРАЇНА 2017»:
транспорт, логистика, инфраструктура, склад

Експозиції в рамках виставки ТрансУкраїна

Новини

Кабмін погодив зниження ставок портових зборів на 20%
Дізнатися більше
Міжнародні виставки ТIR-TransUkraine 2017– офіційно відкриті!
Дізнатися більше
Прес-реліз
Дізнатися більше

Читати всі новини

Шановні спеціалісти транспортно-логістичної галузі!

Компанія «Прем'єр Експо» (ITE Group Plc, Великобританія) запрошує Вас на 20 Міжнародну спеціалізовану виставку «ТрансУкраіна`2017», яка пройде з 25 по 27 жовтня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній.

Мета проведення виставки «ТрансУкраїна» - забезпечити представників транспортно-логістичної галузі інформацією про тенденції ринку і корисними контактами, узагальнити практичний досвід, дати учасникам і відвідувачам можливість прямого спілкування і обговорення конкретних умов, термінів і цін.

Особлива увага виставки 2017 року обумовлена:

 

В рамках виставки «ТрансУкраїна`2017» будуть представлені спеціалізовані експозиції: «ІнтерСклад`2017» (технологічне обладнання та засоби механізації вантажно-розвантажувальних робіт, складські комплекси, автоматизовані складські системи) і «Rail Expo UA» (залізнична техніка та обладнання, технології, що застосовуються в галузі, залізничні логістичні компанії). Також, одночасно пройде виставка вантажної та комерційної техніки TIR`2017 і WorldFood Ukraine (продукти харчування та напої).

Участники выставки

Партнеры выставки